21 Mart Teoman Tarsus Konseri

Oldum olası sevmemişimdir kendisini. Sadece arkadaşıma eşlik etmek için oradaydım. Ne tür bir şeyle karşılaşacağımı az çok tahmin ettiğim için fazla koymadı (zamanımı harcamak dışında)

İlk olarak organizasyon berbattı. Oturacağımız yer belli olmasına rağmen herkes istediği yere oturmuştu ve doğru yeri bulana kadar bir çok kişi ile tartıştım. Konser baştan kaybetmişti zaten…

Sonrasında eşsiz güzellikte, parmakları ile piyanoya narince dokunan piyanist kız geldi. Adını öğrenmeyi çok istemiştim ama olmadı tabiki. Sonrasında çellocu geldi. Buraya kadar fazla alkış olmasa da teoman geldiğinde nedense tüm salonu büyük bir gürültü kapladı.. Anlamış değilim bu insanları. Konserin devamına baktığınızda teoman’ın 5 tane gitar akorundan başka yaptığı bir şey yoktu. Ne yaptıysa o kız ve çellocu yaptı. Konserin ortalarında teoman mikrofonu piyaniste bıraktı.. Emin olun ki o an konser konser olmaya başladı. Teoman’ın gitarı ve sesi kulaklarımı tırmalıyordu..

Onu dinleyenlere karşı çok saygısızca davrandı. Kendini şarkıcı zanneden bir insanın bile böyle bir şey yapmaması gerekirdi.. Elindeki kağıtları uçak yapıp atmak, sonrasında gülmek… Bir seyircisinden aldığı hediyeyi sonrasında sahibine fırlatmak vs..

En sonunda seyircilerine bir “kendinize iyi bakın” bile demeden sadece el sallayıp gitti. O bestelerin kendisine ait olduğundan bile şüpheliyim. Büyük ihtimalle başkalarından satın alıyordur.. Kendisini şarkıcı zanneden birisinden ufak da olsa bir gitar solosu beklerdim.. Yaptığı tek şey 5 gitar akoru arasında gidip gelmek..

Tanrım! Bizi şarkıcı müsfettelerinden koru!

Reklamlar