Utanç için küçük bir ipucu..

/etc/hosts dosyasını root hakları ile açın.

208.65.153.243          http://www.youtube.com
208.65.153.243          youtube.com

satırlarını ekleyip kaydedin ve aşağıdaki bağlantıya tıklayın…

http://www.youtube.com/watch?v=Xkxmqw3RfR8

Reklamlar

4 thoughts on “Utanç için küçük bir ipucu..

  1. Haklı veya haksızın aranması mantıksız. Youtube gönderilen içeriğin hepsini kontrol edemez, bu konuda youtube’u suçlamak gülünç olur. Hükumetin de “uğraşmak istemiyoruz, engelleyelim gitsin” yaklaşımı daha kötü sonuçlara yol açıyor. Şu an yapılan büyük ve çok aptalca bir yanlış…

  2. Sadece devlet buna bakmiyor. Yargi organlari her hukumu devletten izin alarak vermiyor. Burada bence yargi kurrallara uyup en dogrusunu yapti. Ama kurallari tartisabiliriz. Hani derler ya; abi bizde emir kulluyuz diye. Ama bence yunanlilarin surekli turkleri kiskirtmasindada suclu aramaliyiz. Tabii her kiskirtmaya gelmemek en dogrusu ama bu kiskirtmalar cizmeyi asincada bu alet olan sitelerin boyle durumlarla karsilasmasi sadece milletin iradesini anlatiyor. Bence YouTUBE daki provokator kisilerin aptalca hareketinden ortaya gelen bir yanlis. Bu provokatorler turk veyahut yunan farketmez hepsi ayni. burada vahim bir hata var. Hollandada oldugu gibi, insanlar hakareti ve dusunceyi karistiriyorlar. Ifade ozgurlugu icin olurum ama hakaret ozgurlugune karsiyim. Hollandada cok kullanilan bir soz. Her dusundugunu soyleme. Galiba sizin oralardada oyle. Ama bana kufur edenin o kufurunu yanina kar birakmam. Bu cok fanatik gelebilir ama bence siz burada avrupalilar her zaman haklidir diye kendi kulturunuzu hor goren cok asagi bir insan kitlesine mensupsunuz. umarim ki boyle birisi degilsinizdir ve bu konuyu iyice dusunun ve kendinize sayginizi da boylece artirrin. En yuksek saygilarimla . Turklugunden onur duyan Hollandali bir Turk.

  3. Burada avrupalıyı ya da x kişisini, y ırkını savunulmuyor, bir kültür de hor görülmüyor. Lütfen yazdığım yazıyı dikkatli okuyup algılayın. Şu anda yapılan devekuşu misali kafayı kuma gömmek değil midir? Bu inkar edilemez ve bundan sonra tartışılamaz bir gerçek.. Yakında wikipedia’da cahilin birinin yazdığı karalayıcı içerik yüzünden engellenir, kim bilir.. Çözüm bu değil! Çözüm hükumet olarak o sitenin yetkilileri ile bağlantıya geçmek. Youtube davasındaki kararı veren hakimin ne derece bilgili olduğunu veya zeka seviyesini çok merak ediyorum..

Yorumlar kapatıldı.